Mano mokykla tautinėje juostoje

pagal | 2017-03-03

Mūsų mokykla dalyvavo  Tėvynės Sąjungos-Lietuvos Krikščionių Demokratų partijos Kupiškio r. skyriaus organizuotame  filmukų konkurse „Lietuva tautinėje juostoje“. Šis konkursas buvo skirtas Tautinio kostiumo metų minėjimui (2017 m. paskelbti Tautinio kostiumo metais). Konkurso dalyvės buvo 5-9 klasių mokinės: Vesta Liesmonaitė, Emilija Kavoliūnaitė, Julija Jurgelionytė, Fausta Talačkaitė, Danielė Užkurėlytė, Gabija Lengvenytė, Viltė Bieleckaitė, Neda Jankevičiūtė bei mamos Aušrinė Petrauskienė ir Lina Pipynienė.

Šio konkurso tikslas –  ugdyti jaunų žmonių pilietiškumą, patriotiškumą, tautiškumą, skatinti pažinti ir atrasti gimtinės, Tėvynės gamtos grožį, žmones, istoriją.

Konkursui teikiamų darbų formatas: filmuoti siužetai iki 5 min trukmės.   Mes pasirinkome publicistinį žanrą ir manome, kad mums puikiai pavyko, nes iš septynių konkursui pateiktų filmų buvome įvertinti pačiu aukščiausiu balu ir užėmėme pirmąją vietą. Labai džiaugiamės, kad  mūsų darbas ir  pastangos nenuėjo veltui.

Darbus vertino žinomas režisierius ir aktorius Julius Dautartas   bei  profesionalių menininkų komanda, todėl  džiaugtis ir didžiuotis sėkme  turime dėl ko.

Jūra Jurėnienė, dramos būrelio vadovė

Filmą galite peržiūrėti čia>>