Dienos archyvas: 2018-02-20

Mokykloje savo veiklą pradeda Darbo taryba

Vasario 19 d. darbo tarybos rinkimų komisija baigė darbą ir pristatė į darbo tarybą išrinktus narius.  Nuo gruodžio 21 d. mokykloje vyko darbo tarybos rinkimai. Rinkimų teisę turėjo 30 darbuotojų. Kandidatus į tarybą siūlė 28 darbuotojai, rinkimuose dalyvavo 23. Kandidatais į darbo tarybos narius buvo užregistruoti 5 darbuotojai. Į Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos darbo… Skaityti toliau »

Parengtas naujas strateginio plano projektas

Vasario 19 dieną darbo grupėse aptartas Mokyklos strateginio 2018-2020 m. plano projektas, Mokytojų tarybos posėdyje analizuoti pažangumo ir elgesio pokyčių rezultatai, priimti sprendimai dėl dalyvavimo respublikinėje švietimo įstaigų projektų parodoje – „Projektų mugėje“, kur  patirtimi apie sėkmingą projekto „Iniciatyva savivaldybei“ įgyvendinimą pamokose dalinsis lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Ramutė Kežienė ir vyresnioji biologijos bei šokio mokytoja… Skaityti toliau »