Dienos archyvas: 2018-09-26

Edukacinis užsiėmimas „BELDŽIAS RUDENĖLIS“

Trumpėja dienos, ilgėja naktys. Į kraštą kasdien vis garsiau beldžiasi auksinis rudenėlis, dovanodamas įvairiausias gėrybes. Medžiai dovanoja savo margaspalvius lapus ir sėklas, kurių pagalba gimsta įvairiausi darbeliai. Kelias dienas Šepetos Almos Adamkienės mokyklos priešmokyklinio ugdymo klasė su mokytojos pagalba susipažino su medžiais, jų lapų įvairove ir sėklomis. Mokinukai rinko lapus, giles, kaštonus, klevo vaisius (sparnavaisius).… Skaityti toliau »

Pradinukų išvyka į Niūronis

Šiandien, nors diena žvarboka, visų vaikų, vykstančių į Anykščių Arklio muziejų, nuotaika pakili. Kepsime duonelę ! – džiūgauja mažieji mūsų mokyklos mokiniai. Sėdame į mokyklinį autobusiuką ir smagiai važiuojame į Niūronyse įsikūrusį Arklio muziejų. Čia akį patraukia sūpynės ir arkliai. Džiaugtis pasivažinėjimu, jodinėjimu ir proga pasisupti dar negalime. Skubame į aukštaitišką trobą pas Ritą Vasiliauskienę,… Skaityti toliau »