Dienos archyvas: 2018-10-19

Rudenėlio šventė

Spalio 17 dieną  mokykloje  vyko ,,Rudenėlio šventė‘‘.  Su nuostabiom kompozicijom iš vaisių, daržovių, lapų,  atkeliavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo jungtinės grupės vaikai  ir visi  pradinukai. Mokinukai  dainavo   apie rudenėlį, ežiuką, skruzdėlytes, saldumynus ir kitas linksmas daineles. Juos paruošė muzikos mokytoja Vaiva Mališauskienė.  Vyko mįslių viktorina. Visi vaikai stengėsi jas teisingai atspėti ir gauti už tai… Skaityti toliau »

Susitikimas su profesoriumi Liudu Mažyliu

Saulėtą spalio 12 – ąją vykome susitikti su profesoriumi Liudu Mažyliu. Nekantravome pamatyti žmogų, suradusį kone svarbiausią šimtmečio dokumentą – Vasario 16 – osios aktą.  Renginio pradžioje pasodinome būsimoje Adomo Petrausko ąžuolų giraitėje savo mokyklos ąžuolą. Pažadėjome vieni kitiems, jei kada būsime Uoginių kaime, būtinai aplankysime savo medelį.  Sugužėję į amatų centrą klausėmės įdomaus prof.… Skaityti toliau »