EISIU-BĖGSIU-BŪSIU SVEIKAS 2023

Mūsų mokinės – sveikatingumo renginio „EISIU-BĖGSIU-BŪSIU SVEIKAS-2023– dalyvės

Lapkričio 13 dieną Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje vyko sveikatingumo renginys „EISIU-BĖGSIU-BŪSIU SVEIKAS-2023, kurį organizavo progimnazija kartu su Rimanto Kaukėno paramos grupe. Organizatoriai renginiui iškėlė kilnius tikslus: skatinti skirti didesnį dėmesį mokinių ir auklėtinių fiziniam ugdymui ir sveikatos stiprinimui bei ugdyti atjautą sergantiems ir neįgaliesiems, užkirsti kelią patyčioms. Sveikatingumo renginyje dalyvavo mūsų mokyklos mokinės: penktokės Tėja Belkevičiūtė, Gabija Grižaitė, ir Daiva Subatavičiūtė bei šeštokės Gabija Baniulytė, Saulė Daniuševičiūtė, Gabija Skaudaitė, Austėja Vitkutė ir Ugnė Žiaugraitė. Renginys prasidėjo bendra dalyvių mankšta salėje. Po mankštos vyko darbas grupėse (sportiniai–sveikatingumo užsiėmimai, sveikos gyvensenos paskaitos ir praktika, treniruotės). Smagiausia buvo refleksija ir apdovanojimai, kuriuos gavo visos komandos ir, žinoma, bendra foto su žymiaisiais broliais, krepšininkais, K. ir D. Lavrinovičiais. Renginyje dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė Kupiškio rajono savivaldybės meras Algirdas Raslanas ir savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė.

Zigmas Paulauskas
Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas