Adventinis Padėkos vakaras

pagal | 2017-12-21

Gruodžio  15 d. mokyklos ir Šepetos  bendruomenė susirinko į  kasmetinį  advento ir padėkos vakarą. Kaip žinia,  šis laikotarpis susikaupimo, laukimo ir ramybės metas, tačiau mes surengėme visai kitokį, ne tradicinį, vakarą. Tiesiog ėmėme ir pakvietėme visus į kalėdinį turgų. Taip taip, į turgų, kuriame  buvo  visko: daug muzikos, dainų, šokių, teatro…  Dainas  dainavo  1-4 klasių  mokiniai, puikų kepėjų šokį pašoko 5-7 klasių mergaitės, o  vaidino ne tik 5-7 klasių mokiniai, bet ir mamos,  kaimo bendruomenės moterys  ir net  mokytojos.  Renginį paruošė mokytojos Irmina Puipaitė ir Vaiva Mališauskienė bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūra Jurėnienė. Tai buvo ne tik adventinis, bet ir padėkos vakaras. Dėkojome vieni kitiems už gražius ir prasmingus darbus, už buvimą kartu, už bendrystę, supratingumą. Dėkojome mokiniams už puikius mokymosi rezultatus. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais pačius stropiausius mokinius apdovanojome verslininko Romo Talačkos įsteigtais piniginiais prizais. Pirmojo laipsnio diplomą gavo 7 klasės mokinė Julija Jurgelionytė, antrojo – 6 klasės mokinė Vesta Liesmonaitė, o trečiojo laipsnio apdovanojimai buvo du – 6 klasės mokiniui Airidui  Sedulinui ir 5 klasės mokinei Patricijai Timčenkaitei.

Gražus ir prasmingas buvo renginys, kuris nuteikė  jau visai netrukus ateisiančioms šventėms – Kūčioms, Kalėdoms. Naujiesiems…Tad visiems geros kloties ir darnos tiek su savimi, tiek su šalia esančiais.

Jūra Jurėnienė, dramos būrelio vadovė