Filmo „Trys milijonai eurų“ peržiūra

pagal | 2017-12-21

Gruodžio 21 dieną grupelė mokyklos mokinių dešimtokai Alanas Kusinskas, Viktorija Kungytė, devintokas Matas Butėnas, aštuntokas Šarūnas Skupas, šeštokė Karolina Masiulionytė, penktokė  Patricija Timčenkaitė kartu su Šepetos kaimo jaunimu Fausta Talačkaite, Kamile Spetylaite, Mantijumi Mališausku, Renatu Masiulioniu, socialine pedagoge Ingrida Pučėtiene vyko į Forum Cinemas Babilonas, kur žiūrėjo filmą  „Trys milijonai eurų“. Dešimtokė Viktorija Kungytė organizuodama išvyką ir suburdama draugus, sakė, kad geriausia dovana šv. Kalėdų proga, pasibūti kartu ir pažiūrėti gerą filmą.  Apie filmo sėkmę sužinojome iš interneto. Tai pasakojimas apie didelį loterijos laimėjimą, kai paprasta, prasiskolinus porelė iš provincijos loterijoje laimi 3 milijonus eurų,  kuris atneša sugyventiniams Juliui ir Živilei sėkmę ir begalę rūpesčių. Kaip tokie pinigai pakeičia jų gyvenimus ir juos pačius? Čia ir prasideda jaunos šeimos nuotykiai bei nauji iššūkiai. Pavydūs kaimynai, skolų grąžinimas, giminaičių gerinimasis ir, žinoma, patys Julius ir Živilė, kurie neturi supratimo kaip elgtis su tokiu pinigų kiekiu. Filmas pamokantis, kaip atsirinkti draugus, kai vieni dėl pinigų tampa priešais, o priešai – draugais. Vaidina jaunimo mėgiami aktoriai Giedrius Savickas, Inga Jankauskaitė, Ineta Stasiulytė, Jokūbas Bareikis, Marius Repšys ir daug kitų.

Tai smagi komedija, paliečianti ne vieną svarbią problemą, pašiepianti mūsų visuomenės įpročius ir atvaizduojanti gyvenimiškas situacijas

Ingrida Sofija Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė