Akcija „Tūkstantis gervelių“

pagal | 2015-11-02

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo projekto „Nedelsk“ akcijoje „Tūkstantis gervelių“. Visą spalio mėnesį vaikai prieš pamokas, pertraukų metu, po pamokų, technologijų pamokų metu lankstė iš popieriaus gerveles. Akcijos metu tikybos mokytoja Laima Talačkienė ir socialinė pedagogė Ingrida Pučėtienė pristatė projekto „Nedelsk“ svarbą, gervelės simbolio reikšmę. Su mokiniais kalbėta apie rūpinimąsi savo sveikata, kaip neprarasti vilties susirgus, kaip pagelbėti sergančiam. Gerveles sukabinome ant pačių mokinių pagaminto medžio, simbolizuojančio tvirtybę, neišsenkančią gyvybinę energiją, saugumo jausmą. Akciją tęsime visą adventinį laikotarpį, kurio metu linkėdami gerumo, vilties ir ramybės, skleisime informaciją apie projekto „Nedelsk“ tikslus visai Šepetos kaimo bendruomenei.

Nuotrauka

Ingrida Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė