Apie patyčias ir jų prevenciją

pagal | 2017-04-05

Balandžio  3 dieną Šepetos Almos Adamkienės pagrindinėje mokykloje planuotas veiklas vedė savanoriai studentai iš Kauno technologijų universiteto.

Šį kartą jau mums pažįstami ir labai laukiami, įvairias studijų programas pasirinkę studentai: informacinių technologijų –  Mindaugas, architektūros –  kiprietis Raphael  ir statybos inžineriją – Mayur Ghadie.

Veiklų tema aktuali visiems laikams – patyčios. Monologo čia nėra. Klausėme ir gavome įvairiausių atsakymų, žiūrėjome filmukus apie patyčias ir aptarėme įvairias situacijas. Kadangi buvo puikus oras, diskusijas tęsėme gamtoje.  Apie motyvaciją, gyvenimo siekius, apie savo būsimos karjeros pasirinkimą, apie tai, kad ką beveiktume, darbas mums teiktų džiaugsmo. Man labai patiko, kad studentai užsieniečiai atvirai pasakojo apie savo patirtis, išgyventas mokykloje. Smagu, kad mūsų mokykloje Raphael „uždegė“ noru siekti tikslo bent du mano klasės draugus: Nikitą ir Adą Pijų.

Viltė Bieleckaitė, 9  klasės mokinė, mokinių tarybos pirmininkė