Bėgome kartu

pagal | 2015-09-23

8 klasės mokiniai Viltė Bieleckaitė, Neda Jankevičiūtė, Greta Šarauskaitė, Viktorija Vizbaraitė ir Adas Gromakovas dalyvavo sveikatinimo programos „Einu – bėgu – būsiu sveikas 2015“ renginyje „Bėkime kartu – 2015“, kurį organizavo Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla.  Renginio tikslas skirti didesnį dėmesį fiziniam aktyvumui ir sveikatos stiprinimui, mokytis dalyvauti varžybose ne dėl pergalės, o dėl sveikatos. Varžybos vyko Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro stadione. Kiekvienas dalyvis turėjo nubėgti 400 metrų ratą stadione ir perduoti lazdelę savo komandos draugui. Bėgimu nebuvo siekiama išsiaiškinti greičiausios komandos, o įveikti nuotolį visiems dalyviams, vieni kitiems padedant.

Renginyje dalyvavo Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimantas Jocius, pagrindinių mokyklų mokiniai ir darbuotojai, darželių ugdytiniai ir auklėtojos, mokyklos „Varpelis“ mokinukai, technologijų ir verslo mokyklos jaunuoliai, Socialinės globos namų gyventojai, policijos darbuotojai ir rėmėjai,  krašto apsaugos savanoriai, sporto mokyklos treneriai. Mūsų mokyklos mokiniai buvo apdovanoti  Rimanto Kaukėno paramos grupės prizais:  medaliu, padėka, krepšinio kamuoliu ir saldėsiais.

Ingrida Pučėtienė socialinė pedagogė metodininkė