Futbolo turnyrą laimėjo šeimininkai

pagal | 2015-09-26

2015 m. rugsėjo 25 dieną Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos puikiai paruoštame stadione vyko 12 – asis  moksleivių futbolo turnyras LSDP Kupiškio rajono skyriaus taurėms laimėti.  Šį turnyrą rėmė LSDP Kupiškio rajono skyrius ir LR Seimo narys Aleksandras Zeltinis. Varžybose dalyvavo Alizavos, Noriūnų Jono Černiaus, Rudilių Jono Laužiko, Salamiesčio ir Šepetos Almos Adamkienės pagrindinių mokyklų jaunieji futbolininkai.

Po gražaus turnyro atidarymo komandų kapitonai ištraukė burtus ir  komandos buvo paskirstytos į A ir B pogrupius. Į A pogrupį pateko Alizava, Rudiliai ir Šepeta. B pogrupyje žaidė Noriūnai ir Salamiestis. Pagal futbolo turnyro nuostatus būtinai visą žaidimo laiką aikštėje turėjo rungtyniauti viena moksleivė mergaitė.

Pogrupių rezultatai: Šepeta – Alizava 4:0, Noriūnai – Salamiestis 10:0, Rudiliai – Alizava 7:1, Šepeta – Rudiliai 1:0. Sužaidus rungtynes pogrupiuose, alizaviečiai liko V – oje vietoje (mokytojas Julius Likas). Dėl  III ir IV vietų Rudiliai (mokytojas Eitaras Kriauza) 7:0 įveikė Salamiestį (mokytoja Jurgita Naikauskienė)  ir užsitikrino bronzos medalius bei III vietos taurę.

Dėl aukso medalių pagrindiniame finale susikovė Šepetos ir Noriūnų futbolo komandos. Gausiai susirinkę sirgaliai išvydo atkaklią dvikovą . Pagrindinis rungtynių laikas neišaiškino nugalėtojų. Kovingos rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0. Pagal varžybų nuostatus buvo mušami baudiniai. Kiekviena komanda turėjo įmušti po 5 baudinius. Šepetiškiai įmušė 3, o noriūniečiai – 1. Tad pagrindinę gražuolę taurę ir aukso medalius iškovojo Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos futbolininkai (mokytojas Zigmas Paulauskas). II vietos taurę iškovojo ir sidabro medaliais pasipuošė Noriūnų Jono Černiaus (mokytoja Vanda Kriaučiukienė) moksleiviai.

Iškilmingo uždarymo metu geriausiems futbolo turnyro žaidėjams  LR seimo narys Aleksandras Zeltinis įteikė specialius prizus – simbolinius futbolo batelius. Juos gavo Karolis Bartkus (Alizava), Rokas Bartaševičius (Salamiestis), Valentas Masilionis (Rudiliai), Deividas Kabčinskas (Noriūnai) ir Linas Samuilovas ( Šepeta). Geriausiomis finalinio turnyro žaidėjomis  buvo pripažintos Erika Kaluinaitė (Noriūnai) ir Gabija Dikaitė (Šepeta). Jos gavo gražias taurytes. Seimo narys Aleksandras Zeltinis už IV vietą kaip paguodos prizą Salamiesčio komandai  įteikė futbolo kamuolį.

Atidaryme ir uždaryme  dalyvavo Kupiškio rajono vicemeras Aurimas Martinka, rajono tarybos nariai Augenijus Cesevičius ir Rimantas Adomauskas. Norisi padėkoti dalyvavusių mokyklų direktoriams, komandų vadovams, visiems sirgaliams ir varžyboms teisėjavusiam Ričardui Puntuzui, nes turnyras vyko sklandžiai ir aukštame lygyje. Iki kitų startų.

Zigmas Paulauskas, kūno kultūros mokytojas metodininkas, varžybų vyr. teisėjas