Mokinių kūrybos darbų projektas „Kačių namai“ Laukminiškių kaimo muziejuje

pagal | 2015-09-28

Mokykla – antri namai. Namai, kuriuose mokomės vieni iš kitų, ugdome savo charakterį, stengiamės būti nuoširdesni, draugiškesni, gelbstim vieni kitus, užjaučiam, paguodžiam. Kurdami dar stipriau susivienijam būti darnoje ir doroje.

Parodoje pristatome technologijų pamokų metu, popamokinės veiklos užsiėmimuose mokinių atliktą projektą „Kačių namai“.  Projekto temą pasirinkome neatsitiktinai. Mokykloje atlikome apklausą ir nustatėme, kad kates namuose laiko dauguma vaikų. Mokiniai įvardino šiuos gyvūnus kaip labai švelnius, mielus ir prieraišius. Projekto pirmo etapo metu piešėme piešinius ir karpėme karpinius. Jais papuošėme mokyklos sienas ir langus. Tad mokykloje vyravo ramybė, o pro mokyklos langus žvelgė budrios, mokyklą saugančios katės.

Kačių tema neišseko. Mes lipdėme pakabinamas, pastatomas kates iš sūrios tešlos. Tai elastinga, saugi ir pigi medžiaga kūrybiniams ieškojimams.  Darbelius nudažėme guašu, laku, akriliniais dažais.

Tai pirmoji Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos mokinių kūrybos darbų paroda Laukminiškių kaimo muziejuje.

Ingrida Pučėtienė, technologijų mokytoja metodininkė