Smagiame „Jaunimo garantijų“ renginyje

pagal | 2015-09-30

Rugsėjo 29 dieną pulkelis mokyklos mokinių vyko į  renginį jaunimui, kuriame dalyvavo „Kito kampo“ teatro aktoriai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas. Jie pristatė „Jaunimo garantijų“ iniciatyvas. „Jaunimo garantijos“ – tai naujas kovos su jaunimo nedarbu būdas, kuris padės jaunimui greičiau integruotis į darbo rinką, ugdys gebėjimus, reikalingus joje konkuruoti, padės prisitaikyti prie pokyčių. Interaktyvios informacinės dalies metu, aktoriai improvizuodami, bendraudami su humoru, supažindino su „Jaunimo garantijų“ iniciatyva ir ją įgyvendinančių projektų tikslais, siekiamais rezultatais, galimybėmis pasinaudoti projektų teikiamomis paslaugomis ir priemonėmis. Aktoriai betarpiškai bendravo su dalyviais, improvizavo įvairias situacijas, diegė nuostatas kad užimtumas yra vertybė, kad būtina atsakingai planuoti karjerą. Visi žaidimai ir viktorinos buvo orientuoti į „Jaunimo garantijas“. Smagiai pasijuokę iš gyvenimiškų situacijų, kurias vaidino žinomi aktoriai, supratome, kad „Jaunimo garantijų“ iniciatyva padės geriau pažinti save, įgyti naujų įgūdžių, susitikti su sėkmingais žmonėmis, pasisemti įkvepiančių idėjų, susikurti darbo vietą sau ir kitiems.

Ingrida Sofija Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė