Dovana už vykdytą iniciatyvą

pagal | 2017-11-07

Šių metų pavasarį Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras pakvietė mūsų mokyklą dalyvauti  iniciatyvoje „Man rūpi“, kuri skirta stiprinti  mokinių aktyvų pilietiškumą, skatinti juos dalyvauti socialinėje, bendruomeninėje veikloje. Siūlytos kryptys ir temos įvairios: socialinių problemų sprendimas,  švietėjiškos akcijos bendruomenės nariams, savanoriškos veiklos organizavimas, užimtumo skatinimas, aplinkosauga ir kt. Užpildžius dalyvių anketą su aprašymu  apie 2014 – 2016 metais  igyvendintas iniciatyvas,  reikėjo  išsiųsti filmuotą medžiagą, ar „Power Point“ pateiktis, kuriose atsispindėtų iniciatyvos eiga nuo idėjos iki rezultato. Mūsų mokyklos mokiniai, padedami socialinės pedagogės, pristatė pateiktis apie  2014 – 2015 mokslo metais vykdytą švietėjišką, savanorišką, užimtumą skatinančią iniciatyvą „Kartu labai smagu“, kai mokiniai pakvietė tėvus mokytis, kurti kartu ir dešimt mamų prasmingai ir turiningai leido laisvalaikį su savo įvairaus amžiaus vaikais. Šios iniciatyvos tikslas – skatinti mokinių ir tėvų aktyvų bendradarbiavimą mokyklos bendruomenės gyvenime.

Spalio mėnesio pabaigoje iš Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro gautas atsakymas nudžiugino. Penkių mokinių komanda kartu su socialine pedagoge kviečiami į baigiamąjį renginį Panemunės pilyje.

Ingrida Sofija Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė