Einu bėgu – būsiu sveikas – 2013

Antrus metus mūsų moksleiviai dalyvauja Noriūnų Jono Černiaus pagrindinėje mokykloje vykstančiuose sveikatinimo renginiuose. Rugsėjo 30 dieną 5 – 6 klasių mokiniai vyko į renginį „Einu bėgu – būsiu sveikas – 2013“. Šį renginį noriūniečiai surengė su Rimanto Kaukėno paramos grupe ir jis skirtas onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Dviem rajono ligoniukams Jauniui ir Linutei mūsų mokyklos mokiniai nuvežė dovanėlių, spalvingų knygučių. Vyko simbolinis kovai prieš kraujo vėžį bėgimas stadione. Dalyvavo 19 komandų. Estafetėje su mokiniais bėgo kūno kultūros mokytoja Virginija Šemetienė. Visi „Aplenk vėžį“ dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir Rimanto Kaukėno paramos grupės įsteigtais prizais.

Socialinė pedagogė metodininkė Ingrida Sofija Pučėtienė