Gerumas suartino bendruomenės narius

pagal | 2015-12-22

Kiekvienais metais mokykloje vyksta „Gerumo akcija“, kurios tikslas – teikti sunkiai gyvenančių vaikų šeimoms labdarą, organizuoti jos teikimą, informuoti šeimas, kurioms reikia paramos – pagalbos. Akcijos metu  kiekvienas mokyklos bendruomenės narys gali atnešti ir paaukoti drabužių, žaislų, mokymosi reikmenų sunkiai gyvenančių šeimų vaikams. Parama ir labdara visada yra laukiama ir paskirstoma bendruomenės nariams pagal poreikį. Šį darbą socialinei pedagogei padeda atlikti mokyklos ūkvedė Regina Buitvydienė. Šia iniciatyva yra skatinamas bendruomeniškumas. Gerumas suartina bendruomenės narius, skatina vieni kitiems padėti daiktais ar paslaugomis ir pastebėti, kam pagalba yra būtina. Džiugu, kad mokyklos mokytojai visada pirmieji atveria savo širdis ir ištiesia pagalbos ranką tiems, kuriems labiausiai reikalinga šiluma, supratimas ir atjauta. Gaunama pagalba, kai jos labiausiai reikia, suteikia džiaugsmo, leidžia gyventi oriai, turėti viltį siekti kitokio gyvenimo. Dėkoju visiems mokyklos bendruomenės nariams už jautrumą, dalyvavimą „Gerumo akcijoje“.

Turite dar tinkamų naudoti nereikalingų drabužių arba daiktų? Padovanokite juos stokojantiems.

Ingrida Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė