Į dailės plenerą pakvietė Skapiškis

pagal | 2015-05-21

Šiais mokslo metais įvyko penktas tradicinis rajono mokinių dailės pleneras „Skapiškis-teatras-dailė“.Tai įžanginis renginys prieš tarptautinį teatrų festivalį „Pienių medus“ Skapiškyje.Kviesdami į kūrybines dirbtuves, rajono dailės mokytojai siūlė mokiniams įvairias veiklas susijusias su teatru:gaminti kaukes iš gamtinių medžiagų, tapyti jas, puošti audinių koliažu, kurti teatrines ir akmenines  instaliacijas, piešti žiūrovus. Mūsų mokyklai atstovavo septintokės Viltė Bieleckaitė, Neda Jankevičiūtė, Viktorija Kungytė, Viktorija Vizbaraitė  ir aštuntokės Vaiva Gabriūnaitė, Simona Gaidamavičiūtė,  Donata Markelytė,  Austėja Žilinskaitė. Viltė, Neda ir abi Viktorijos pagamino kaukes  ir išpuošė jas audiniais, o Vaiva, Simona, Donata ir Austėja tapė ant akmenų ir pagamino spektaklio personažo instaliaciją. Sukurti darbeliai papuošė Skapiškio kultūros namų erdves.

Ingrida Pučėtienė, technologijų mokytoja metodininkė