Integruotas dailės ir anglų kalbos eTwinning projektas

Rokiškio Senamiesčio progimnazija parengė ir pradėjo vykdyti nacionalinį virtualų eTwinning projektą „Skaitau ir piešiu“. Projekte dalyvauja trys Lietuvos mokyklos: Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos skyriaus Šepetos Almos Adamkienės MDC, Rokiškio rajono Antano Strazdo gimnazija ir Rokiškio Senamiesčio progimnazija. Projektas skirtas integruotam anglų kalbos ir dailės ugdymui 5-8 klasėse. Projekto veiklos suteiks galimybes mokiniams ugdytis komunikavimo, pažinimo, kūrybiškumo, kultūrinę ir skaitmeninę kompetencijas. Anglų kalbos pamokų metu mokiniai skaitys tekstus, o dailės pamokų metu juos iliustruos. Šepetos mokyklos mokinių geriausios angliškų tekstų iliustracijos bus eksponuojamos mokyklos erdvėse. Taip pat numatytas projekto „Skaitau ir piešiu“ galutinis produktas –  bendra trijų mokyklų elektroninė angliškų tekstų iliustracijų knyga.  Projektas vykdomas 2023 m. kovo – gegužės mėnesiais. Šiame projekte mūsų mokyklai atstovauja 5-8 klasių mokiniai bei jų dailės ir anglų kalbos mokytojos Lina Stanislovaitytė-Bukauskienė ir Deimantė Vogulienė.

Dailės ir technologijų mokytoja Lina Stanislovaitytė-Bukauskienė