Pamokos kitaip

Gegužės 22 dieną pradinių klasių mokiniams vyko 2 integruotos tikybos, pasaulio pažinimo, dailės ir fizinio ugdymo pamokos netradicinėse aplinkose. Mokyti tikėjimo tiesų kitaip paakino šv. Velykų laikotarpį užbaigiančios dvi Bažnyčios šventes – Šeštines ir Sekmines. Apie jų kilmę, papročius, apie žmogaus ir gamtos darną ir buvo kalbama UAB įmonės „Talgranitas“ vadovo Romo Talačkos įkurtose poilsio erdvėse. Čia mokiniai mokėsi, žaidė judriuosius žaidimus, įveikė ištvermės žygį, kūrė. Ypatingai visus vaikus sužavėjo stručiai. Mokytojos papasakojo ir atsakė į mokinių keltus klausimus – sužinojo apie stručių kilmės šalį – tolimąją Ameriką, apie čia laikomų „Nandų“ ir „Emų“ stručių veisles ir gyvenimo būdą. Pradinukai džiaugėsi galėdami pašerti ne tik stručius, bet ir tvenkinio gyventojas – žuvytes. Besibaigiant pamokoms mokiniai piešė stručius, galvojo jiems vardus.
Už komandinį darbą dėkoju mokytojoms Janinai Daukienei ir Vaidai Šveikauskienei.

Mokytoja Laima Talačkienė