Ir mes rašėme nacionalinį diktantą

pagal | 2017-02-24

Vasario 24 d. 10 val. keturiolika mūsų mokyklos mokinių rinkosi į informacinių technologijų kabinetą, kur rašė nacionalinį diktantą. Vertinimo komisija – mokyklos direktorė Vanda Vanagienė, pavaduotoja ugdymui Jūra Jurėnienė ir lietuvių kalbos mokytoja Ramutė Kežienė – perskaitė visus darbus ir atrinko tris raštingiausius. Mažiausiai klaidų diktante paliko Austėja Žilinskaitė, 10 kl., Viltė Bieleckaitė, 9 kl., Gabija Lengvenytė, 8 kl. SVEIKINAME ŠIAS MERGAITES!

Džiaugiamės, kad diktantą rašė ir Lukas Juknevičius, 10 kl., Arnas Šveikauskis, 10 kl., Vaiva Gabriūnaitė, 10 kl., Renatas Masiulionis, 10 kl., Ernestas Ramanauskas, 10 kl., Viktorija Kungytė, 9 kl., Neda Jankevičiūtė, 9 kl., Valdas Andrikonis, 8 kl., Fausta Talačkaitė, 8 kl., Karolina Baniūnaitė, 8 kl., Danielė Užkurėlytė, 8 kl..

Namuose diktantą jau keletą metų iš eilės rašo mokytojos Arvydė Tunaitienė ir Snaiguolė Siaurienė. Dėkojame visiems aktyviems mūsų mokyklos bendruomenės nariams ir tikimės, kad jų pavyzdžiu kitais metais paseks dar daugiau norinčiųjų pasitikrinti rašybos ir skyrybos įgūdžius.

Ramutė Kežienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė