Išvyka į Rokiškio teatrų festivalį

pagal | 2016-03-11

Rokiškyje vyksta XXXII Lietuvos profesionalių teatrų festivalis "Vaidiname žemdirbiams – 2016". Per ilgus gyvavimo metus festivalis „Vaidiname žemdirbiams“ jau tapo labiausiai rokiškėnų ir aplinkinių miestų gyventojų laukiamu renginiu. Mūsų mokyklos mokiniai kiekvienais metais aplanko festivalio metu vaikams skirtus spektaklius. Kovo 9 dieną į Klaipėdos jaunimo teatro spektaklį „Voro vestuvės“ vyko 3 klasės mokinė Patricija Timčenkaitė, 4 klasės mokiniai Martynas Cibulskis ir Arnas Lengvenis, 5 klasės mokinės Gabija Butkutė, Julija Jurgelionytė, Emilija Kavoliūnaitė, septintokė Gabija Lengvenytė ir socialinė pedagogė Ingrida Pučėtienė. Kad išvyka įvyktų, bilietus mums parūpino 5 – 10 klasių auklėtoja Arvydė Tunaitienė. Vorų kostiumais apsivilkę, aktoriai vaikus pasitiko prieš spektaklį. Visi kartu piešė vorus, organizavo vorų varžybas, stengėsi, kad vaikai jų neišsigąstų, o taptų draugais. Mes spektaklio metu susipažinome su įspūdingu ir grėsmingu voru Tabalai, su jo pakalikais vabalais ir su saulę nuo voro ginančiais paukšteliais. Istoriją apie voro kėslus pasisavinti saulę, Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai pavertė žaisminga, linksma, muzikine pasaka. Spektaklio režisierius Valentinas Masalskis pasveikinęs jaunąjį žiūrovą, apibendrino spektaklio prasmę, kad svarbiausia šios Justino Marcinkevičiaus kūrinėlio misija skatina mus dalintis tuo, ką turime geriausio.

Ingrida Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė