Klasė – kaip šeima

pagal | 2014-06-02

2014 metai paskelbti Šeimos metais. Gegužės mėnesį mūsų mokyklos tikybos mokytoja Laima Talačkienė  vykdė projektą ,,Šeima – aš, tu, mes". Mokyklos mokiniai kartu su mokytoja kūrė ir gamino plakatą.

Šeimos metams paminėti buvo skirta ir ekskursija po Anykščių apylinkes su penktos klasės mokiniais: ,,Mūsų klasė – tai šeima". Ekskursiją organizavo tikybos mokytoja Laima  Talačkienė ir penktos klasės auklėtoja Vaida Šveikauskienė. Esame labai dėkingi už puikiai praleistą laiką Romui ir Pauliui Talačkoms, kurie rėmė šią nuostabią kelionę. Mes aplankėme Jono Biliūno muziejų, lipome į ,,Laimės žiburį". Nepakartojamą įspūdį paliko matyti vaizdai iš Rubikių apžvalgos bokšto. Labai smagiai leidome laiką Vasaros rogučių trasoje. Čia turėjome galimybę patirti greičio, vėjo ir adrenalino kupiną kelionę. Aplankėme ir Niūronyse esantį Arklio muziejų, smagiai supomės ant medinių sūpynių, pietavome puikioje kavinėje.
Važiuodami namo, aplankėme ,,Vario" atodangą, kuri yra įspūdingame slėnyje – vidury miško upelis teka ratu, o skardyje – atodanga.

Labai laimingi, pilni puikių įspūdžių sugrįžome namo. Norime dar kartą padėkoti rėmėjams ir tikybos mokytojai.

Vaida Šveikauskienė, penktos klasės auklėtoja