Kviečiame į karpinių parodą „Dovanėlė rudeniui“

pagal | 2015-10-12

Mokykloje atidaryta mokinių kūrybos darbų projekto „Dovanėlė rudeniui“ paroda. 5 – 10 klasės mokiniai kūrė karpinius rudens tematika. Tai karpyti žirklutėmis ir pjaustyti peiliuku kruopščiai atlikti darbeliai. Užduotį sukurti ir sukomponuoti ažūrinį karpinį medžio lapo ar obuolio formoje mokiniai įvykdė puikiai. Gabijos Butkutės, Julijos Jurgelionytės, Emilijos Kavoliūnaitės, Gintarės Martišiūnaitės, Agnės Vasiliūnaitės, Gabrielės Špiegytės, Karolinos Baniūnaitės, Viktorijos Bražaitės, Gabijos Lengvenytės, Faustos Talačkaitės, Danielės Užkurėlytės, Viktorijos Vizbaraitės, Vaivos Gabriūnaitės, Austėjos Žilinskaitės, Vilmantės Mikšytės, Erikos Ramanauskaitės įrėminti kūrybos darbai papuošė mokyklos interjerą ir pristatyti mokyklos bendruomenei.

Ingrida Pučėtienė, technologijų mokytoja metodininkė