Pamokos kitaip

pagal | 2014-10-05

Nuo 2014 metų pavasario mokykla dalyvauja „T klasė“ projekto veiklose.  Vieną iš bendradarbiavimo sutartyje įrašytų veiklų – kitokios formos formalaus ugdymo pamokos, kurias veda specialiai atrinkti mokyklos tėvai mokyklos mokiniams – pradėjome įgyvendinti dar pernai. Kadangi visiems patiko, mokyklos tarybos pirmininkei Vaivai Mališauskienei pasiūlius, Tarptautinė mokytojo diena  žadėjo įvairių staigmenų.

Ryte mokytojų kambarį užėmė „naujieji mokytojai“: pradinių klasių – mokytojomis tapę mamytės Gintarė Timčenkienė (Patricijos) , Jūratė Jurgelionienė ( Simono, Karolio ir Julijos) , lietuvių kalbos – Odeto ir Airido mamytė Aušrinė Petrauskienė, ekonomikos – Austėjos senelis ūkininkas Jonas Žilinskas, kūno kultūros ir sveikatos – vyrų fitneso  pasaulio čempionas Modestas Puišė, technologijų ir dailės mokytoja tapo Kajaus ir Mantijaus mamytė, mokyklos tarybos pirmininkė Vaiva Mališauskienė, o tiksliųjų mokslų – Viktorijos tėvelis Vaidas Vizbaras, gamtos, sveikatos ir  biologijos mokslų – Ado mama,  medikė Banga Gromakova.

Seniesiems mokytojams nuobodžiauti neteko. Šimtaprocentinį užimtumą garantavo apgalvotai naujųjų mokytojų ir mokinių paruošta programa (teisybės dėlei reiktų pasakyti, kad čia nagus prikišo dramos būrelio vadovė Jūra Jurėnienė ir mokytojai: Arvydė Tunaitienė, Ingrida Pučėtienė, Ramūnas Vizbaras). Dramos būrelio spektaklio „Smaragdo šalies burtininko“ nauja interpretacija nuteikė optimistiškai, dovanojamos esamų mokinių gėlės džiugino sielą, o buvusių mokinių apsilankymas ir jų padėkos maloniai graudino. Tuo viskas nesibaigė. Susiradę savo portretą (pieštą mokinių) ant mokyklos fojė sienų ir išsirinkę savo mėgstamiausią patiekalą iš organizatorių pateikto meniu skubėjome vaišintis. Pasirodo, tos vaišės – mūsų pačių mokinių kompozicijos, vaizduojančios atitinkamą patiekalą. Buvo ir „Silkė pataluose“, ir „Tinginio“ pyragas, ir „Napaleono“ tortas ir kiti skanėstai. Beliko prie išsirinkto patiekalo įsiamžinti. Ir tai dar ne viskas. Sugalvojome ir užrašėme tos dienos svajonę, nutūpusią ant mums padovanotų raganaitiškų šluotų, kurios, manau, išdangino tądien visas blogas mintis, leido pasijusti mylimais, mylinčiais ir laimingais, pamatyti save „iš šono“ ir dar sykį patvirtinti, kokie kūrybingi, išradingi, protingi ir geri mūsų mokiniai. Visai kaip nepakartojami jų tėveliai.

Nuoširdžiai dėkinga visų mokytojų vardu –

Direktorė Vanda Vanagienė