PASAKĖLIŲ SAVAITĖ

Trečią šių mokslų savaitę pradėjome linksmai. Ji buvo paskirta pasakom. Pirmadienį ir antradienį su mokiniais susipažinome su pasakos žanru, skaitėme įvairias pasakas. Mokiniai pasakojo, kokias jie žino pasakas, kokias jiems tėveliai seka. Išsirinkome vieną pasakų herojų, kuriam skyrėme daugiausiai dėmesio. Tai buvo ragana. Todėl trečiadienį visų laukė išvyka pas raganas. Ten juos pasitiko tikrų tikriausia ragana. Susitikimo metu mokinių laukė įvairios edukacijos: darė plunksneles, piešė ant smėlio pasaką. Ketvirtadienį ėjome į Šepetos biblioteką, kur bibliotekininkė parodė kokių turi pasakų knygelių. Taip pat paskaitė pasaką ir kiekvienam įteikė po mažą, iš balto popieriaus lapų padarytą piešimo knygelę. Užduotis buvo nupiešti raganas, kokias matė išvykoje. Penktadienis buvo skirtas apibendrinti visai savaitei ir pasidalinti savo prisiminimais. Taip pat dar piešėme raganas. Tokia buvo smagi mūsų savaitė.

Irena Patinskienė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja