Pokyčiai ir jų valdymas

pagal | 2016-03-30

Kovo 29 dieną mokykloje tęsėsi  Kupiškio jaunimo centro projektas „Darbo su rizikos grupės jaunimo kokybės stiprinimas Kupiškyje“. Čia vyko mokymai 8, 9 ir 10 klasės mokiniams „Pokyčiai ir jų valdymas. Savęs pažinimas“. Mokymų vedėjai Gytis Baltrūnas ir Kastytis Kvietkauskas  dirbdami grupėse, naudodami aktyvius mokymo metodus, žaidimus, mokė jaunuolius geriau pažinti save, atpažinti jausmus, nebijoti gyvenimo iššūkių, kovoti su įtampa, stresu, priklausomybės ligomis, rasti konstruktyvius problemų sprendimo būdus, keisti negatyvų mąstymą, teigiamai save vertinti. Žaidėme daug žaidimų. Reikėjo ne tik išmokti save pažinti, bet ir pamąstyti. Visi žaidimai buvo komandiniai. Mokėmės dirbti komandoje ne tik su savo klase, bet ir su kitų klasių mokiniais.

Įveikėme sėkmingai užduotį, kurioje mėtemės kiaušiniu – turėjome jį pagauti ir nesudaužyti. Įdomus žaidimas buvo su kėdėmis. Visi komandos dalyviai ėjome ratu, nenumesdami kėdžių. Vykdydami užduotis pasitikėjome vieni kitais. Diena buvo labai smagi.

Viltė Bieleckaitė, 8 klasės mokinė, Ingrida Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė