Pradinukai – mažieji olimpiečiai

pagal | 2017-05-18

Gegužės 15 dieną Kupiškio r. kultūros ir sporto centro stadione vyko rajono pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos varžybos „Padinukai – mažieji olimpiečiai“. Varžybose dalyvavo ir mūsų mokyklos šaunieji lengvaatlečiai: Medas Barzdenys, Karolis Jurgelionis, Laimis Kucinas, Rėjus Vilys, Nerijus Maceika ir Klaudijus Pipynė. Medas ir Klaudijus bėgo 30 m. Rėjus su Karoliu, Nerijus su Klaudijumi ir Medas su Laimiu rungėsi estafetiniame bėgime. Nerijus ir Karolis dar bėgo per kliūtis. O 60 m bėgo Laimis ir Rėjus.  Sėkmė lydėjo Medą Barzdenį 30 m bėgime iš eigos užėmusį antrąją vietą ir pelniusį medalį.  Sveikiname nugalėtoją! Dėkojame dalyviams. Ir visiems linkime sistemingai sportuoti, rūpintis savo sveikata, ugdytis sveikos gyvensenos įgūdžius.

Janina Daukienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė