Dešimtokams prasideda pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas

pagal | 2017-05-26

Kiekvienais metais organizuojamas lietuvių kalbos (gimtosios) ir matematikos pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas.Šiandien, gegužės 26 d., bendrojo ugdymo mokyklų visi dešimtos (gimnazijų antros) klasės mokiniai dalyvauja lietuvių kalbos (gimtosios) ir lietuvių kalbos (valstybinės) pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo dalyje raštu. Mokiniai rašys pasirinkto žanro tekstą, atliks teksto suvokimo užduotis, demonstruos kalbos taikymo žinias. Pasiekimų patikrinimų rezultatai, susumavus dalies žodžiu ir dalies raštu mokinio gautus taškus, vadovaujantis Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo 77 punktu, bus paskelbti po 9 darbo dienų – birželio 8 dieną.

Dešimtokai prieš egzaminą čia>>

Ramutė Kežienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė