Sveikiname Deividą

pagal | 2017-05-29

Gegužės 29 dieną Kupiškio miesto stadione vyko lengvosios atletikos varžybos ,,Šuolininko ir sprinto diena" kūno kultūros ir sporto centro prizams laimėti. Varžybose buvo kviečiami dalyvauti rajono gimnazijų, progimnazijos ir pagrindinių mokyklų sportininkai. Nuostabiai pasirodė mūsų mokinys Deividas Draginas. Jis savo amžiaus 2000 – 2001 metų gimimo grupėje  200 ir 400 metrų  bėgime neturėjo lygių ir užtikrintai laimėjo aukso medalius. Šuolyje į tolį Deividas laimėjo trečiąją vietą ir pasipuošė bronzos medaliu. Tai tikrai unikalus Deivido pasirodymas paskutinėse šiais mokslo metais rajono varžybose. Galima pasidžiaugti, kad šie mokslo metai buvo geri mūsų mokyklos sportininkams. Iškovota daug reikšmingų pergalių ir atsiimta daug apdovanojimų. Ačiū jiems už parodytą ryžtą ir norą laimėti. Iki kitų startų.

Zigmas Paulauskas, kūno kultūros mokytojas metodininkas