Renginyje „Eisiu – bėgsiu – būsiu sveikas – 2019“

Gruodžio 3 dieną dešimt 1–6 klasių mokinių dalyvavo Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos sveikatinimo programoje „Eisiu – bėgsiu – būsiu sveikas – 2019“. Tai programa skirta skatinti bendrojo lavinimo mokyklų bendruomenes, kuo didesnį dėmesį skirti mokinių fiziniam ugdymui ir sveikatos stiprinimui, ugdyti vaikuose atjautą sergančiam ir neįgaliam, užkirsti kelią patyčioms. Programos metu mokiniai kartu su policijos šuniuku Amsiu darė mankštą, žaidė judriuosius žaidimus, krepšinį, susipažino su jaunaisiais šauliais ir išbandė akies taiklumą šaudant, dalyvavo irklavimo treniruotėje. Visos komandos buvo apdovanotos Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos įsteigtais prizais: padėka, taure ir saldėsiais.
Ingrida Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė