Sveikiname Viltę :)

pagal | 2016-03-16

Prabėgo nacionalinio konkurso „Švari kalba – švari galva“ pirmasis etapas. Kovo 7 – 10 dienomis kompiuterį lietuviškai kalbino daugiau nei 11,3 tūkstančio moksleivių iš Lietuvos ir užsienio lietuvių mokyklų. Šis konkursas tarsi tąsa renginių, skirtų Gimtosios kalbos dienai paminėti. Mums nepaprastai džiugu, kad dvi mūsų mokyklos mergaitės – Viltė Bieleckaitė ir Austėja Žilinskaitė  – dalyvaudamos pirmajame etape, surinko beveik po 100 proc. taškų. Didesnė sėkmė lydėjo Viltę, nes ji kovo 21 d. kviečiama į antrąjį konkurso etapą, kuris vyks Vilniaus kooperacijos kolegijoje. Konkurso nugalėtojais iš kiekvienos klasės grupės taps trys teisingiausiai užduotis atlikę moksleiviai. Jei tokių bus ne vienas, laimės tas, kuris atlikdamas užduotis sugaišo mažiausiai laiko.

SVEIKINAME ir linkime Viltei SĖKMĖS 🙂

Ramutė Kežienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė