10 klasės mokinių, tėvų ir mokytojų susirinkimas

pagal | 2016-03-18

Kovo 16 dieną mokykloje vyko 10 klasės mokinių, tėvų ir mokytojų susirinkimas „Mokymosi pasiekimai, nesėkmės, informacija apie pasiekimų patikrinimą“. Smagu, kad tėvus į mokyklą palydėjo vyriausieji mūsų mokyklos mokiniai. Vilmantė Mikšytė atėjo su mama Violeta, Karolina Liasauskytė atvyko kartu su mama Jolanta, tėtį Laimį atlydėjo dukra Gabija Dikaitė, Emiliu Urbonu besirūpinantys dalyvavo abu tėvai – mama Regina ir tėtis Marius,  Erika Ramanauskaitė atvažiavo su mama Rima, Linas Samuilovas – su mama Rita, Erikas Naujokas – su mama Jolita. Socialinė pedagogė metodininkė Ingrida Pučėtienė, sukvietusi visus prie apskrito stalo, kalbėjo,  kad visus mus vienija bendras tikslas – vaikų gerovė ir sėkmė. Taip visi artimiau susipažinę, išgėrę  arbatos ar kavos puodelį, aptarėme aktualias, su vaikų ugdymu susijusias problemas. Kalbėjusi direktorė Vanda Vanagienė pasidžiaugė dešimtos klasės mokinių nuoširdumu, mandagumu, tėvų atsakomybe atvykti į mokyklą. Direktorės pavaduotoja Jūra Jurėnienė kalbėjo apie mokymosi pasiekimus ir akcentavo mokinių aktyvų dalyvavimą neformalaus švietimo veiklose tiek mokykloje, tiek už mokyklos ribų. Lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Ramutė Kežienė demonstravo skaidres ir aiškino apie lietuvių kalbos pasiekimų patikrinimo eigą ir reikalavimus. Matematikos vyresnioji mokytoja Snaiguolė Siaurienė papasakojo, kokių žinių ir pastangų reikia sėkmingai matematikos patikrai. Apie istorijos, geografijos pasiekimus ir nesėkmes kalbėjo istorijos, geografijos mokytoja metodininkė Renė Sankauskienė. Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Laima Baltušienė informavo tėvus apie anglų kalbos vertinimą. Mokytojos atsakė į tėvams rūpimus klausimus. Kiekvienas susirinkimo dalyvis turėjo galimybę pasikalbėti su mokytojais individualiai.

Ingrida Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė