Skyriaus vedėjos sveikinimas su Rugsėjo 1-ąja

Nevertinkite dienos pagal derlių, kurį pavyko nuimti, vertinkite pagal tai, ką pavyko pasodinti. (Robertas Louisas Stevensonas, britų rašytojas, „Lobių salos“ autorius).

Mielieji,

Mokytojai, Jūs ir tik Jūs kasmet, rugsėjo pirmąją, grįžtate į mokyklą su viltimi surasti savo mokiniuose kartais giliai paslėptus lobius: norą pažinti, atrasti, tobulėti ir augti, būti geresniems ir išmintingesniems. Jūs ir tik Jūs savo patirties daigus sodinate „Ugdymo sode“, patiriate džiaugsmo dovaną dalindamiesi su kolegomis. Mokiniai, Jūsų ir tik Jūsų valioje priimti pažinimo ir auginimo dovanas. Kai būna sunku, kai prarandate savitvardą, Jums į pagalbą skuba ne tik Mokytojai, bet ir Tėveliai, Globėjai. Todėl Rugsėjo 1-osios šventės proga sveikinkime vieni kitus  su nauja viltimi – viskas įmanoma, jei labai nori. Sėkmingų ir viltingų mokslo metų!

Ugdymo skyriaus vedėja Vanda Vanagienė