Šventinį „Kalėdų stebuklą“ prisiminus

Gruodžio 21 d. mokykloje vyko šventinis Padėkos renginys  „Kalėdų stebuklas“. Padėkos renginį  šiltai ir smagiai vedė 5 klasės mokiniai Tėja Belkevičiūtė ir Deividas Čiudaras. Šventinį koncertą, kuriame dalyvavo gausus dainininkų ir šokėjų būrys, parengė muzikos mokytoja metodininkė Dalia Baniuliemė, stilingas erdves kartu su mokiniais sukūrė technologijų ir dailės vyresnioji mokytoja Lina Stanislovaitytė-Bukauskienė. Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos direktorius Rimvydas Latvys padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis apdovanojo geriausių rezultatų pasiekusius mokinius: ugdymosi, sporto,  meno ir kitose veiklose. Apdovanojimus gavo  mokiniai už socialinio emocinio ugdymo kompetencijų ūgtį. Po renginio klasių auklėtojos kartu su auklėtiniais ir jų tėveliais (globėjais) klasėse prie arbatos puodelio supažindino su prognozuojamais 1-ojo pusmečio rezultatais.

Administracija