Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

Kaip ir kiekvienais metais mūsų mokyklos bendruomenė jungėsi prie pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“, skirtos Sausio 13-ajai – Laisvės gynėjų dienai. Sausio 12 dieną, 8.00 valandą, ant palangių uždegėme vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes, kurios simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Tyla ir rimtimi pagerbėme žuvusiuosius už mūsų visų laisvę. Visus mokytojus, mokinius, darbuotojus puošė šios dienos simbolis – neužmirštuolė. Šia akcija yra prisimenamas 1991 metų sausis, kai vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Mokiniai ir mokytojai dalijosi prisiminimais, įžvalgomis apie Lietuvai svarbius įvykius. Visais laikais svarbu žmonėms susitelkti ir nepamiršti, kad pilietiškumas ir visuotinis pasiryžimas ginti savo šalį yra pamatinės tautos vertybės,  dar kartą prisimenant, kodėl esame laisvi.

Ingrida Sofija Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė