Vietos savivaldos diena

Spalio 10 dieną, minint Vietos savivaldos dieną, Kupiškio rajono savivaldybės meras Jonas Jarutis inicijavo jaunimo ir vietos valdžios atstovų susitikimą, kurio metu vyko diskusija „Kas mums svarbu ir ką galime dėl to padaryti“. Mokyklai atstovavo aštuntokė Augustė Skačelytė ir dešimtokė Rugilė Kežytė. Meras Jonas Jarutis priminė mosleiviams kas tai yra savivalda, Nepriklausomybės akto signataras Leonas Apšega papasakojo, kaip kūrėsi teisinė Lietuvos valstybė, politikas Valentinas Beinoris kalbėjo apie tai, kaip Tarybos posėdžių metu vyksta karštos diskusijos priimant sprendimus. Diskusijoje dalyvavusios mokinės išgirdo atsakymus į daugelį jaunimui aktualių klausimų. Į juos atsakė mero pavaduotojas Algirdas Navickas, tarybos nariai Jonas Blaževičius ir Zita Kaušakienė. Apibendrinant diskusiją, meras skatino jaunimą būti iniciatyviems, drąsiai siūlyti idėjas ir taip pritraukti aplinkinius. Mokyklos atstovėms, jis įteikė padėką ir saldžiuosius prizus.

Socialinė pedagogė metodininkė Ingrida Sofija Pučėtienė