Dienos archyvas: 2018-06-22

Smagios ir saugios vasaros

Jau  vasara – smagiausias metų laikas. Daugelis jau atostogauja, leidžia laiką su draugais gamtoje, pramogauja. Tačiau    vandens pramogos, kiek primiršus elementarias maudymosi taisykles, gali baigtis nelaimėmis. Kad to nenutiktų, svarbu mokėti ne tik smagiai, bet ir saugiai leisti laiką. Kviečiame paskaityti informaciją iš Kupiškio r. savivaldybės puslapio apie saugų elgesį prie vandens telkinių Saugus elgesys… Skaityti toliau »

„Kalbėkime ir dainuokime kupiškėniškai, šokime ir grokime liaudiškai“

Praėjusią savaitę Kupiškio r. mokiniai turėjo puikią progą praleisti laiką drauge su bendraminčiais, mylinčiais savo kraštą, jo papročius, tarmę, dainas, šokius, liaudies muziką, susipažinti su Kupiškio krašto mitologija bei archeologija.                       Birželio 12-15 d. Šepetoje veikė etnokultūrinė stovykla ,,Kalbėkime ir dainuokime kupiškėniškai, šokime ir grokime liaudiškai“.                       Į stovyklą užsiregistravo virš 70 mokinių, dalyvavo šiek… Skaityti toliau »