Dienos archyvas: 2018-06-18

Laisvalaikio užimtumo ir vasaros poilsio stovykloje „100 gerų darbų“

Birželio 4 – 11 dienomis vyko laisvalaikio užimtumo ir vasaros poilsio stovykla „100 gerų darbų“. Stovykloje dalyvavo 20 įvairaus amžiaus ikimokyklinukų, priešmokyklinukų ir pradinukų.  Dieninės stovyklos veiklos skirtos socialinių įgūdžių ugdymui. Kiekvieną dieną, kartu bendraudami ir bendradarbiaudami, padedami mokytojų, stovyklautojai atliko 100–ą mažesnių ir didesnių, pilietiškų, kūrybinių darbų, juos apibendrino. Dailės plenero metu kartu su… Skaityti toliau »

Ikimokyklinukų, priešmokyklinukų ir pradinukų sporto diena

Nuo ankstaus ryto, birželio 6 dieną, , mokykloje  šurmuliavo ikimokyklinukai, priešmokyklinukai ir pradinukai.  Visi laukė sportinių varžybų. Varžybas organizavo kūno kultūros mokytojas metodininkas Zigmas Paulauskas ir socialinė pedagogė metodininkė Ingrida Pučėtienė. Vyko aktyvi ir įvairi sportinė veikla: judrieji žaidimai, bėgimas, baudų mėtymas į krepšį, futbolo ir kvadrato varžybos.  30 metrų atstumą greičiausiai nubėgo pirmokė Kamilė… Skaityti toliau »