Dienos archyvas: 2018-12-19

Kalėdų belaukiant

Visi – maži ir dideli – laukia Kalėdų stebuklo. Ir tas stebuklas ateina. Arba tiesiog pats vyksti jo pasitikti.  Taip nutiko ir mūsų mokyklos pradinukams. Gruodžio 18 dieną, kai žiemos aprėdu pasipuošė eglutės, baltu keliu per girgždantį sniegą vykome į Panevėžio Lėlių vežimo teatrą. Žiūrėjome spektaklį „Ką jūs iš manęs padarėt?“ Spektakliui pasibaigus, suskambo nuostabi… Skaityti toliau »

MES JAIS DIDŽIUOJAMĖS

Mūsų mokykloje kasmet vyksta „Metų mokinio“ rinkimai. Ir kasmet mokyklos bendruomenė turi kuo džiaugtis ir didžiuotis. Šiais metais „Metų mokiniu“ tapo šeštos klasės mokinys FAUSTAS KARALIUS. Jam adventinės popietės metu buvo įteiktas pirmo laipsnio diplomas ir piniginė premija.  Trečio laipsnio diplomai ir piniginės premijos buvo skirtos septintokams: JULIJAI, VESTAI ir AIRIDUI. SVEIKINAME  Nuotraukų galerija  … Skaityti toliau »