Įdomi netradicinė diena mokykloje

pagal | 2017-11-27

Š. m. lapkričio 24 d., penktadienį, mokykloje vyko netradiciniai užsiėmimai 5-10 klasių mokiniams. Viena mergaičių grupė gamino įvairiaspalvius atvirukus, kita – iš šiaudų žaisliukus eglutei puošti. Mergaitėms padėjo technologijų mokytoja Zita Kumpeliene. Ji ne tik patarimus dalijo, bet ir visas mergaites aprūpino reikalingais įrankiais. Net keletas mokytojų noriai klausėsi mokytojos patarimų ir susikaupę gamino šiaudinius žaisliukus. Vyresniųjų klasių mergaitės, vadovaujamos mokyklos tarybos pirmininkės Aušrinės Petrauskienės, kepė ir puošė keksus. Džiugu, kad mergaitėms noriai padėjo keletas dešimtokų berniukų. Dešimtokai berniukai, vadovaujami mokytojo Ediko Puipo, gamino stilizuotus stalviršius mokyklos erdvėms bei medines lenteles maisto produktams pjaustyti. Keletas 5-9 klasių mokinių su mokytoja Jurgita Mažyliene kūrė kompiuterinius sveikinimus, parinko jiems muzikinius fonus. Kūno kultūros mokytojas Zigmas Paulauskas visus kvietė aktyviai laiką praleisti sporto salėje. Diena, kupina įvairios kūrybinės veiklos, neprailgo, todėl visi mokiniai tikisi, kad tokių – netradicinių – pamokų šiais mokslo metais bus ne viena.

Ramutė Kežienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė