Mokyklos vadovų išvyka į švietimo inovacijų parodą „Mokykla 2017“

pagal | 2017-11-27

Lapkričio 24 dieną mokyklos direktorė Vanda Vanagienė kartu su pavaduotoja ugdymui Jūra Sigute Jurėniene lankėsi parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykusioje 7-oje švietimo inovacijų parodoje „Mokykla“.  Švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės teigimu, „tai vienas didžiausių ir spalvingiausių renginių, suburiančių švietimo bendruomenę. Tai proga kartu pasvarstyti šiandienos švietimo iššūkius: ko mokomės ir kaip mokomės?“ Aplankėme ne vieną Atradimų laboratoriją, stebėjome, ką galėtume pritaikyti savojoje mokykloje, išklausėme keletą pranešimų apie diegiamas inovacijas respublikos mokyklose.

Klausytojų susidomėjimo sulaukė Kupiškio r. savivaldybės Kultūros, sporto ir švietimo skyriaus vedėjos Jurgitos Trifeldienės pranešimas apie rajone vykdytą konkursą „Gera mokykla“. Mūsų mokyklai ypatingai smagu, nes konkurso nugalėtojų vardą – Šepetos Almos Adamkienės pagrindinę mokyklą – išgirdo visa Lietuva.

Vanda Vanagienė, mokyklos direktorė