Kelionė į Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklą

pagal | 2019-04-12

Kelionė visiems patiko. Mums pravedė paskaitą apie jų mokyklą ir galimas įgyti profesijas : apdailininko (statybininko),  automobilių mechaniko, virėjo, siuvėjo, suvirintojo, apskaitininko ir kasininko, socialinio darbuotojo padėjėjo, technikos šaltkalvio, remontininko.

Mums aprodė visą mokyklą, nuėję į klases gavome įvairiausių užduočių,  susijusių su tomis profesijomis.

Labiausiai buvo gaila, kad negalėjome pamatyti siuvėjų darbo vietos bei mokymų, nes siuvėjų mokymo kabinetai yra perkelti toliau nuo mokyklos. Sužinojome, kad bendrabutis yra toliau nuo mokyklos, bet yra organizuojamas parvežimas į mokyklą nemokamai ir atgal po pamokų. Minėjo, kad valgykloje maistas yra nebrangus.  Kelionė patiko,  mokytojos malonios, gražiai ir švelniai bendravo.  Kvietė ateiti į jų mokyklą mokytis po 10-os klasės baigimo.  Tikimės, kad dar turėsime progą apsilankyti Rokiškio technologijų verslo ir žemės ūkio mokykloje.

Karolina Baniūnaitė, 10 kl. mokinė