MOKYKLOS DIREKTORĖS SVEIKINIMAS

pagal | 2018-12-20

Žodžiai – mūsų minčių piešiniai… Visas gruodžio mėnuo, pažymėtas gerumo ir padėkų raiškos stotelėmis, pačiais gražiausiais žodžiais. Vadinasi, gyvenom šviesiom ir baltom mintim, kaip tos sniego „duknos“ už lango.

Ačiū už praėjusių metų atradimus – mokėmės ir mokame dirbti kitaip, už nuostabiai kūrybingas, saldžias ir intelektualias bendruomenystės su aktyviosiomis mokinių mamytėmis pamokas, už grąžinimą vaikystėn – ranka rašytus ir tik mums skirtus žodžius, už rėmėjus, kurie mumis tiki ir pasitiki.

Sveikinu su šv. Kalėdomis ir linkiu baltomis mintimis išdailinto Šeimos Kūčių ir Kalėdų stalo. Naujųjų metų proga visai mūsų kūrybingai bendruomenei linkiu niekad nepritrūkti vidinių idėjų ir sveikatos joms įgyvendinti, linkiu nuostabių minčių piešinių…

Būkit laimingi!

Nuoširdžiai