Prieš pusmečio pabaigą – visuotinis mokinių tėvų susirinkimas

pagal | 2019-01-09

Š. m. sausio 8 d. Šepetos Almos Adamkienės pagrindinėje mokykloje įvyko visuotinis mokinių tėvų susirinkimas. Klasių kuratorė supažindino tėvelius su mokinių signaliniais pažymiais ir lankomumu. Pasidžiaugė, kad net apie 80 procentų mokinių mokyklą lanko labai  gerai. Mokykloje yra mokinių, kurie pusmetį baigs 9 – 10. Vėliau tėveliams paskaitą skaitė psichologė Alina Spaičienė. Paskaita tikrai turėjo daug naudos, nes tėveliai aktyviai įsijungė į diskusijas, situacijų analizę. Ypač norime padėkoti aktyviausiems tėveliams – Airido Sedulino mamytei Aušrinei ir Mato Butėno tėveliui. Susirinkimo pabaigoje lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ramutė Kežienė visiems susirinkusiems pristatė išmaniąją lentą, pademonstravo, kaip dirbama su edukacine prezentacijų programine įranga interaktyvioms lentoms „mozaBook“.

Arvydė Tunaitienė, 5-10 kl. kuratorė