„Nebūk šešėlyje“

pagal | 2018-11-25

Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinėje mokykloje buvo vykdomas projektas ,,Nebūk šešėlyje". Jo tema ,,Einu – bėgu – būsiu sveikas – 2018". Buvo vykdoma Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kupiškio r. Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos sveikatinimo programa. Šioje programoje dalyvauja respublikos bendrojo lavinimo mokyklų bei darželių bendruomenės, vaikų globos namų komandos.  Šepetiškiai dalyvavo bendroje mankštoje lauko stadione. Vyko darbas grupėse (šaškės, krepšinis, irklavimas, futbolas). Užsiėmimus vedė kūno kultūros mokytojas Zigmas Paulauskas. Vyko ne tik teoriniai, bet ir praktiniai sveikos gyvensenos užsiėmimai. Gerai praleidome laiką, pasisėmėme žinių, pasportavome. Uždarymo metu komandos gavo padėkos raštus bei R. Kaukėno paramos grupės įsteigtus prizus. Iki kitų susitikimų.

Zigmas Paulauskas, kūno kultūros mokytojas metodininkas