Pavasario krosas

pagal | 2019-05-22

Šių metų gegužės 21 dieną Kazio Šimonio parke vyko mokinių pavasario krosas, skirtas Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro prizams laimėti. Šiose varžybose dalyvavo virš 200 rajono bėgikų, pradedant 2011 metų gimimo ir baigiant 2000 metų gimimo mergaičių ir berniukų. Šepetos komandą sudarė pirmokai Melita Dalinskaitė ir Dovydas Laurinavičius, antrokai Valius Kucinas ir Aironas Kunčys, trečiokai Nojus Pakalnis ir Nerijus Maceika, ketvirtokai Valdas Kucinas ir Mantvydas Dalinskas, penktokas Laimis Kucinas, šeštokai Laima Kucinaitė ir Faustas Karalius. Bėgikai bėgo pagal amžiaus grupes nuo 200 iki 1000 metrų distancijas. Gerai pasirodė mūsų bėgikai. Ypač puikiai pasirodė ketvirtokas Valdas Kucinas. Jis bėgdamas 300 metrų distanciją laimėjo rajone sidabro medalį. Tik akimirka jį skyrė nuo aukso medalio. Norisi padėkoti pradinių klasių mokytojoms Janinai Daukienei ir Vaidai Šveikauskienei, gerai paruošusioms varžyboms sportininkus. Iki kitų startų.

Zigmas Paulauskas, kūno kultūros mokytojas metodininkas