Sveikatos labirintas

pagal | 2014-11-25

Kad vaikas būtų sveikas, rūpinasi tėvai, apie tai kalba mokytojai ir pačiam vaikui siūloma nuo pat vaikystės rūpintis savo sveikata.

Subačiaus gimnazijos psichologė Rasa Krikščiūnienė, pradinio ugdymo ir pagalbos skyriaus vedėja Vidmantė Makasejevienė pakvietė Kupiškio rajono mokyklų 3-4 klasių mokinius ir jų mokytojus į sveikos gyvensenos renginį „Sveikatos labirintas“.

Į renginį atvyko 8 rajono mokyklų komandos, tarp jų ir Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinių komanda „Riešutukai“. Komanda paruošė ir pademonstravo namų darbą apie savo mokyklos sveikos gyvensenos veiklą.

Mokiniai apsilankė „Geros nuotaikos dvare“, „Higienos šalyje“, „Dantukų miestelyje“, „Labirinto virtuvėje“, žingsniavo per kliūtis į „Sveikatos liūną“, ilsėjosi „Poilsio oazėje“, dalyvavo „Vaisių ir daržovių mitinge“, išbandė sportines priemones „Sporto klube“.

Teisingi atsakymai, surinkti taškai stotelėse buvo įvertinti saldžiomis dovanėlėmis, vaisiais, riešutais. Mokiniai labirinto stotelėse sužinojo geriausius būdus, kaip stiprinti sveikatą, drauge mokėsi ir rūpinosi savo sveikata.

Parengta pagal Genios Vaičekauskienės straipsnį.

Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai rūpinasi savo sveikata. Vaikai daug laiko praleidžia lauke, sportuoja, stengiasi sveikai maitintis, laikosi higienos reikalavimų.

Janina Daukienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė