Dienos archyvas: 2017-11-23

Aptartos mokytojų sėkmės istorijos

Lapkričio 22 dieną mokykloje lankėsi projekto „Iniciatyva savivaldybei“ ekspertas, psichologas, dr. Tomas Lagūnavičius. Kartu su mokyklos vadovėmis stebėjo ir analizavo 3 pamokas, teikė individualias konsultacijas mokytojams ir 2 mokiniams. Refleksijos su mokyklos mokytojais metu ekspertas pasidžiaugė naujai atėjusiųjų dirbti mokytojų noru dalyvauti projekto veiklose. Mokytojai pasidalino savo sėkmės istorijomis, apžvelgė mokinių pasiekimų pokyčius. T. Lagūnavičius pastebėjo, kad mokytojai,… Skaityti toliau »

Filmo peržiūra Lietuvos kariuomenės dienos išvakarėse

Lietuvos kariuomenės dienos išvakarėse grupelė mokyklos mokinių ir mokytojų vyko į Kupiškio kultūros centro didžiąją salę žiūrėti filmo „Nepaprasta auka“. Filmą pristatė Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, autorė Agnė Zalanskaitė ir Seimo narys Žygimantas Pavilionis. 5 klasės mokinė Oresta Andrulytė, 6 klasės mokinės Vesta Liesmonaitė, Karolina Masiulionytė, Elinga Testova, 7 klasės mokinės Gintarė Martišiūnaitė,… Skaityti toliau »