Dienos archyvas: 2017-11-22

Konferencija „Gamta šalia mūsų“

Lapkričio 21 dieną Kupiškio Povilo Matulionio  progimnazijoje vyko 4-oji Kupiškio rajono pradinių klasių mokinių gamtamokslinė konferencija „Gamta šalia mūsų“. Renginio metu vyko gamtos pamoka „Meteorologiniai reiškiniai ir orų kaprizai“, kurią vedė klimatologė Audronė Galvonaitė. Išklausėme mokinių pranešimus „Mūsų augintiniai“, „Medžiai“, „Pušelių rūšys“, „Pušų spygliai“, „Moliūgai ar arbūzai“, „Aplinkos poveikis sėklų daigumui“, „Pomidorų daigumas“, „Temperatūros, šviesos,… Skaityti toliau »

Svečiuose policijos pareigūnė

Lapkričio 21 d. mokykloje lankėsi Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Viktorija Aelita Budrienė. Ji bendravo su ikimokyklinės, priešmokyklinės ir pradinių klasių mokiniais, su mokytojomis Rūta Žilinskiene, Vaida Šveikauskiene, socialine pedagoge Ingrida Pučėtiene. Policininkė priminė vaikams saugaus elgesio taisykles gatvėje ir ypač akcentavo, kaip reikia elgtis kelyje tamsiu paros metu, kaip… Skaityti toliau »