Metų archyvas: 2015

Sveikinimas

Mielieji, Tirpsta laikas tarsi graudulinė žvakė, o vis vien džiaugiamės – Kalėdos, Naujieji metai. Kiekvienas laukiame stebuklo ir tikime, kad viskas nuo rytdienos bus geriau. Tačiau stebuklas yra tai, kad kas rytą galime tarti „labas rytas“, o atsisveikinant palinkėti „viso gero“, kad kada tik panorime  galime dovanoti šypseną, paklausti, kaip tau sekasi ir tuo pačiu… Skaityti toliau »

Šventės belaukiant

Gruodžio 23 d. rytmetį  mokyklos salėje šventės belaukiant šurmuliuoja gausus būrys nykštukų.  Dailiai pasidabinusios spindi žaliaskarės eglaitės, skamba muzika ir kiekviename žingsnyje tvyro Kalėdinė nuotaika. Prasideda vaidinimas „Šluota sulūžo“. Dvi raganaitės (Vesta Liesmonaitė ir Elinga Testova) nori skristi. Ant šluotos paskraidyti prašosi katė (Oresta Andrulytė), šuo (Patricija Timčenkaitė), varnas (Martynas Cibulskis) ir varlius (Airidas Sedulinas).… Skaityti toliau »

Gerumas suartino bendruomenės narius

Kiekvienais metais mokykloje vyksta „Gerumo akcija“, kurios tikslas – teikti sunkiai gyvenančių vaikų šeimoms labdarą, organizuoti jos teikimą, informuoti šeimas, kurioms reikia paramos – pagalbos. Akcijos metu  kiekvienas mokyklos bendruomenės narys gali atnešti ir paaukoti drabužių, žaislų, mokymosi reikmenų sunkiai gyvenančių šeimų vaikams. Parama ir labdara visada yra laukiama ir paskirstoma bendruomenės nariams pagal poreikį.… Skaityti toliau »

Meduolių idėjų mugėje

Kokios gi Kalėdos be kvepiančių, puošnių meduolių? Su tokiomis mintimis 9 klasės mokinės Vaiva Gabriūnaitė, Gintarė Mikšytė ir 10 klasės mokinys Jonas Jefimovas dalyvavo rajono mokinių parodoje – idėjų mugėje „Meduoliais kvepiančios Kalėdos“. Į Povilo Matulionio progimnaziją darbus pristatė 167 mokiniai iš dešimties rajono mokyklų. Parodoje eksponuojami mokinių kepti meduoliai, meduoliniai nameliai, meduolių kompozicijos ir… Skaityti toliau »

Gerardas – šaškių turnyro prizininkas

2015 m. gruodžio 17 d. Povilo Matulionio progimnazijoje vyko Kupiškio rajono šaškių Kalėdinis turnyras, Kupiškio šaškių-šachmatų klubo įsteigtai taurei laimėti. Turnyre dalyvavo Kupiškio rajono mokyklų mokiniai. Šiame turnyre žaisti šaškėmis užsiregistravo 66 dalyviai. 6-8 klasių grupėje puikiai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai – Gerardas Baltušnikas ir Romas Liesmonas. Gerardas apdovanotas sidabro medaliu ir II-osios vietos diplomu.… Skaityti toliau »

Eglučių puošyba

Šv. Kalėdos – gražiausia žiemos šventė ir dideliam, ir mažam. Tai naujų vilčių, ateities siekių ir svajonių išsakymo metas. Šiuo laikotarpiu vaikus lanko Kalėdų Senelis, su kuriuo susitinkama šventinių renginių metu. Jis, į roges pasikinkęs devyniaragius elnius, atskrieja iš tolimosios šalčio šalies Laplandijos ir, įsmukęs židinio kaminu vidun, sudeda dovanėles po eglute. Kad mokiniai sulauktų… Skaityti toliau »

Šviesos valandos vakaro prieblandoje

Paskutinis žiemos mėnuo gruodis – ilgas Advento kelias, pažymėtas Vilties laukimo ženklu. Tame laukimo kelyje stengiamės išlikti teisingi ir geri, kad pateisintume liaudies išmintį –  tokie būsime visus ateinančius metus. Šepetos Almos Adamkienės pagrindinė mokykla turi gražią tradiciją – kartu su mokyklos bendruomene susirinkti prie adventinio stalo. Visą savaitę mokykloje jautėsi šurmuliukas. Vieni ruošėsi pasirodymui,… Skaityti toliau »

Jaunieji ekologai tausoja gamtą

Lapkričio 11 d. jaunieji miško tvarkdariai sulaukė projekto „Mes rūšiuojam“ komandos ekipažo, pasirengusio išvežti sukauptas elektronikos atliekas. Pasvėrus paaiškėjo, kad atliekų surinkome net 390 kg. Už pagalbą sunešant dėkojame Arnui Lengveniui, Martynui Cibulskiui, Vestai Liesmonaitei, Elingai Testovai, Karoliui Jurgelioniui, Airidui Sedulinui ir Rėjui Viliui.  Nuotraukų galerija   Janina Daukienė, pradinių klasių mokytoja… Skaityti toliau »

Švenčių belaukiant

Lapkričio 24 d. jaunieji miško bičiuliai Airidas Sedulinas, Karolis Jurgelionis, Vesta Liesmonaitė, Elinga Testova, Rėjus Vilys, Titas Alekna ir Martynas Cibulskis kartu su  floriste Sandra Bukauskiene, mamomis Aušrine Petrauskiene bei  Daiva Testova ir   technologijų mokytoja Ingrida Pučetiene komponavo Žiemos puokštes iš gamtinės medžiagos. Rankos kūrė dailias kompozicijas, džiugino mažuosius kūrėjus ir skatino naujai pažvelgti į… Skaityti toliau »

Išvyka į Elektrėnus

Gruodžio 1 dieną Kupiškio jaunimo centras, vykdydamas projektą „Darbo su rizikos grupės jaunimo kokybės stiprinimas Kupiškyje“, pakvietė 15 mokyklos mokinių ir socialinę pedagogę vykti į Elektrėnus ir Kauną. Šio projekto tikslas – stiprinti darbo su jaunimu kokybę Kupiškyje,  rasti bendrus jaunimo problemų sprendimo kelius, surengti užsiėmimus grupėse jaunimui aktualiomis ir svarbiomis temomis siekiant juos motyvuoti… Skaityti toliau »